11:38, 31 Січня 2022

«Не треба панікувати»: у Луцькій райраді закликали здійснювати роз’яснювальну кампанію щодо можливого нападу російського агресора

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук взяв участь у нараді із представниками штабу територіальної оборони.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Під час наради голова Луцької РДА, керівник району територіальної оборони Володимир Кец представив новопризначеного командира Луцького районного батальйону територіальної оборони, який розповів про роботу щодо матеріально-технічного забезпечення та формування особового складу батальйону Сергія Осадчука.

Також розглядали питання щодо діяльності штабу територіальної оборони у 2022 році. За інформацією т.в.о. начальника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, штаб та правоохоронні органи Анатолія Буяльського, силові та спеціальні структури району працюють у штатному режимі та готові до дій у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації.

Підсумовуючи нараду, голова Луцької РДА Володимир Кец наголосив на розумінні спільної відповідальності усіх посадових осіб, керівників силових та правоохоронних органів в районі щодо виконання поставлених завдань в частині ефективної розбудови системи територіальної оборони району та планом дій, який включає посилення роботи у разі введення особливого періоду.

Голова райради Олександр Омельчук наголосив на важливості роз’яснювальної кампанії, аби зняти соціальну напругу серед населення щодо можливого вторгнення російського агресора.

«У нас все є: зброя, бомбосховища, військові працюють злагоджено та готові до різних варіантів розвитку подій. Завдяки Волинській обласні раді функціонує штаб територіальної оборони. Вже як у 2014 році не буде, коли у «Фейсбуці» здавали позиції військових. Як діяти у разі нападу ворога – це справа військових під грифом «Секретно», а не населення, тому не треба породжувати паніку у розмовах на кухні!», – зауважив Олександр Омельчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: