20:33, 19 Березня 2022

«Не можеш тримати зброю – ліпи вареники»: як у громаді поблизу Луцька продовжують волонтерську діяльність

Поки українські військовослужбовці захищають рідну країну від загарбників, ми забезпечуємо їм надійний тил. Жителі Боратинської громади масово долучаються до волонтерських ініціатив, аби разом допомогти побороти ворога. Одні збирають гуманітарну допомогу, інші допомагають облаштуватись переселенцям, плетуть маскувальні сітки або ж готують їсти нашим захисникам.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

«Не можеш тримати зброю – ліпи вареники», – здається, саме ця фраза стала гаслом останніх днів для місцевих господинь. Жінки зорганізувалися, щоб забезпечити приготування страв для Збройних Сил України, тероборони, жителів міст, які постраждали від ворожих обстрілів. Хтось готує їжу вдома, а хтось налагоджує масове виробництво на базі шкіл, дитсадків. Щодня мешканки Боратинської громади готують десятки відер вареників, пиріжків, випічки та інших страв. Днями фури із продовольством знову відправилися на Київщину (Буча, Ірпінь), Миколаїв, Харків.

«Щиро дякуємо усім, хто долучається до нашого волонтерського руху і щодня плідно працює у команді Боратинської громади. Дякуємо за те, що об’єдналися і допомагаєте відстоювати нашу державність у тилу! Разом – ми сила! Разом ми переможемо! Слава Україні!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: