15:29, 25 Січня 2022

«Не біймося, молімося!»: митрополит Михаїл звернувся до вірян щодо військової загрози Росії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл звернувся до всіх вірних Волинської єпархії ПЦУ, а також усіх волинян із приводу поточних політичних подій.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Хоча неоголошена війна триває на Сході України вже восьмий рік, останні місяці, тижні та дні вселяють у душі багатьох особливу тривогу. Росія зосереджує на наших кордонах усе більше військ, із Москви лунають дедалі різкіші заяви. Засоби масової інформації сповнені новин (раз-по-раз – неперевірених чуток), які швидко змінюють одна одну, часто заперечують одна одну, залишаючи відчуття непевності.

У цій ситуації, стверджує високопреосвященний, не можна піддаватися паніці й зневірі. Бо паніка і зневіра – це саме те, на що розраховує ворог, щоб ослабити нас. Ми ж знаємо, що наша армія міцна, у нас є підтримка союзників. Але наша найбільша надія – на Господа Бога. Якщо ми не зазіхаємо на чуже, а боронимо своє, то Він – із нами. «Не бійтеся!» – велить Спаситель Своїм вірним. «Якщо Бог за нас, то хто проти нас?» – сказано у Святому Писанні (Рим. 8:31).

Митрополит Михаїл закликає волинян: відкладімо все, що нас роз’єднує, не шукаймо зараз кожен «своєї правди», а тільки спільного добра. Наша могутня зброя – молитва. Тож молімося, браття і сестри, якомога частіше – у храмах, домівках, на роботі, в дорозі, будь-де, аби Всевишній дарував нам мир, повернення загарбаних земель, щоб і наші військові, і дипломати твердо стояли за Україну. Молімося й за врозумлення наших ворогів, і за врозумлення тих, хто в окупантах бачить лише «одновірців». Пам’ятаймо, що підступний ворог прагне використовувати в своїх негідних цілях навіть найсвятіше – віру Христову.

«Дорогі браття і сестри, у неділю, 30 січня, в усіх храмах Православної церкви України після літургії відслужать молебень за мир. Просимо прийти до церкви всіх, хто може. А хто не може – хай возносить молитви там, де має змогу. Не біймося, молімося!», – закликає митрополит Михаїл.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: