15:37, 15 Червня 2018

НБУ скасував ліцензію міжнародної платіжної системи через співпрацю з РФ

Національний банк України скасував реєстрацію міжнародної платіжної системи “TYME” через її співпрацю із забороненими в України російськими платіжними системами та загрозу національній безпеці України.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Причиною прийняття рішення стало отримання Національним банком України документально підтвердженої інформації від Служби безпеки України про те, що міжнародна платіжна система “TYME” здійснює перекази коштів у співпраці із забороненою в Україні російською платіжною системою, що становить ризики виникнення загроз національній безпеці України», – йдеться у повідомленні.

У НБУ зазначають, що попереджали платіжну систему про недопустимість співпраці з російськими компаніями, проти яких в Україні запровадили санкції. При цьому в самій “TYME” запевняли, що дотримуються законодавства України.

Платіжна система “TYME” повинна припинити свою діяльність 20 червня та завершити всі розрахунки зі своїми клієнтами.

Довідка: “TYME” — перша міжнародна небанківська платіжна система в Україні. У 2014 році вона отримала ліцензію НБУ. Платіжна система дозволяла своїм клієнтам проводити перекази на користь більш ніж 2500 сервісів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: