14:09, 25 Грудня 2022

Наєв перевірив готовність Сил оборони Київщини протидіяти ДРГ

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив Сили оборони Київської області щодо протидії диверсійно-розвідувальним групам ворога.

Про це Командування Об’єднаних сил ЗСУ повідомляє у «Фейсбуці».

«За легендою противник намагається висадити тактичний повітряний десант та здійснити захоплення важливого державного об’єкта. Підрозділи Збройних сил України у взаємодії з підрозділами Національної гвардії України здійснили знищення транспортних гелікоптерів у повітрі та нанесли вогневе ураження по передовому загону, який намагався захопити відповідний плацдарм для подальших дій», – зазначив Наєв.

За його словами, для того, щоб здійснити вогневе ураження, провели маневр артилерії. З цією метою долається водна перешкода за допомогою ПТС-2 та поромних переправ.

«Але меж вдосконаленню практичних навичок та умінь нашого особового складу немає. Командири будуть продовжувати зазначене тренування і в подальшому для доведення дій підлеглих до автоматизму», – заявив Наєв.

24 грудня Наєв перевірив готовність підрозділів з відбиття можливого нападу агресора на північному напрямку з території республіки білорусь.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: