10:54, 19 Квітня 2019

Національно-культурні товариства та представники влади Волині окреслили план дій на 2019 рік

За ініціативи управління культури, з питань релігій та національностей обласної державної адміністрації 17 квітня 2019 року відбулася зустріч за «круглим столом» з представниками національно-культурних товариств нашого краю. Модератором заходу стала керівник зазначеного вище підрозділу органу влади Ольга Чубара.

Про це повідомляє управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації.

Серед учасників – заступник начальника управління культури, з питань релігій та національностей Валерій Дмитрук, заступник голови Волинського обласного товариства чехів «Матіце Волинська» В’ячеслав Веселак, голова громадської організації «Товариство німців Волині» Ольга Тибор, голова громадської організації «Волинська обласна вірменської громада «АНІ» Ншан Антонян.

Зустріч провели у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Під час розмови обговорили спільні плани на 2019 рік, зокрема, підготовку до щорічного обласного конкурсу пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім», організацію лекцій та науково-практичної конференції про життя національних меншин на Волині. Окрім того, напрацювали заходи щодо спільної організації виставок та проведення Днів національних культур.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: