19:09, 10 Вересня 2018

Наркотики, реп та дідусь із Симоненком: у Луцьку відбувся поетичний слем

Поетичні бої – рідкість для України. Імовірно, саме тому «Ліхт_слем» від проекту для митців-початківців «Ліхтар» у Луцьку зібрав таку різношерсту публіку. Окрім поетів, поеток та поціновувачів поезії, сюди прийшли репери, голуби та нескромний дідусь, що любить жінок і поважає Василя Симоненка.

Захід, організований Мистецьким об’єднанням «стендаЛь», за підтримки Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, відбувся у суботу, 8 вересня.

Молодіжна поезія дещо виділялася із загальної програми святкування Дня міста. Розкуті і не табуйовані, експресивні і дещо божевільні автори з Луцька та Тернополя змагалися у запеклих поєдинках. До участі зареєструвалося 5 учасників. Ще один, репер МС Дядько, – приєднався вже перед початком батлу.

Змагання відбувалися у три етапи. Кожен автор зачитував по два вірші. Спільним голосуванням глядачі обирали переможця кожного раунду. Врешті, до фіналу пройшли тернополянин Саша Алєксєєв та лучанин Рту.

Після виступу поетів у фіналі ведучі дали час для підрахунку голосів. Протягом кількох хвилин, поки публіка визначалася зі своїм фаворитом, до мікрофону вийшов милий сивий дідусь, аби показати молоді, як вірші читаються. З витримкою, гідною найгіднішого радянського диктора, дідусь читав про жінок, любов і Василя Симоненка.

Зрештою, у запеклому поєдинку за підсумком усіх голосувань переміг тернополянин Саша Алєксєєв. Йому вручили креативний щоденник та можливість виступу в рамках молодіжної сцени Міжнародного літературного фестивалю “Фронтера”, який відбудеться в Луцьку 17-18 листопада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: