08:43, 27 Грудня 2022

Наразі близько дев’яти мільйонів людей в Україні лишаються без світла

Станом на вечір понеділка у різних регіонах України близько 9 мільйонів людей відключені від електропостачання.

Про це Президент України Володимир Зеленський повідомив у вечірньому відеозверненні 26 грудня.

Він подякував працівникам усіх енергетичних підприємств, усім ремонтних бригадам за те, що у суботу та неділю, на Святвечір та Різдво, вдалося дати людям більше енергії. “Звичайно, дефіцити зберігаються. Відключення ще продовжуються. Станом на цей вечір у різних регіонах України близько 9 мільйонів людей відключені, але кількість і тривалість відключень все ж поступово зменшується. Дякую кожному і кожній, хто забезпечив цей результат”, – сказав Зеленський.

Глава держави поінформував, що провів спеціальну нараду з урядовцями щодо ситуації в енергетиці та інфраструктурі. “Готуємося до наступного року. І не лише до зимових місяців. Є загрози, які маємо усунути. Є кроки, які мають бути зроблені. І держава їх обовʼязково зробить”, – додав Президент.

Як повідомлялося, починаючи з 10 жовтня росіяни випустили на українські енергетичні об’єкти понад тисячу ракет і дронів. Українська енергосистема вже пережила дев’ять хвиль масованих терористичних атак. Через пошкодження об’єктів енергетики по всій території України запроваджуються погодинні та екстрені відключення світла.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: