20:48, 29 Червня 2023

Напрацювали 63 ідеї проектів: у Рожищі відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади

Продовжується робота над Стратегією розвитку Рожищенської територіальної громади до 2027 року. Відбулося чергове третє засідання робочої групи.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської громади

Захід відбувався за підтримки експертів проекту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» старших наукових співробітників ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І.Долішнього НАН України» Андрія Дуба та Лілії Беновської.

Проект реалізовується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проекту USAID «ГОВЕРЛА».

Засідання робочої групи розпочав з вітального слова міський голова Вячеслав Поліщук. Він подякував присутнім учасникам робочої групи та небайдужим мешканцям, які виявили бажання долучитися до процесу стратегічного планування в громаді.

Експерт проекту Андрій Дуб презентував присутнім напрацьовані робочою групою та отримані від зацікавлених осіб пропозиції технічних завдань проектів місцевого розвитку до Плану заходів з реалізації Стратегії.

Згодом розглянули та проаналізували перелік поданих проектних ідей. Всього за період збору напрацювали 63 ідеї проектів, згрупованих у трьох стратегічних цілях, обсяг фінансування яких сягнув близько 253 мільйонів гривень.

Наступним етапом роботи стало визначення критеріїв відбору та ранжування ідей проектів місцевого розвитку, аби окреслити пріоритетність їх реалізації.

Учасники заходу запропонували цікаві пропозиції проектних ідей, реалізація яких покращить якість життя мешканців громади.

Робота над розробленням основного документа розвитку громади продовжується.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: