22:01, 16 Квітня 2022

Начальник Волинської ОВА відвідав прихисток для переселенців у Луцьку

Київ, Краматорськ, Луганськ, Маріуполь, Харків – сьогодні усі вони мешканці нашої області: Юрій Погуляйко відвідав прихисток для внутрішньо переміщених осіб у Луцьку.

Про це повідомляє у «Фейсбук» начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

«Сьогодні відвідали прихисток для переселенців при одному із навчальних закладів Луцька. Наразі тут перебуває 88 внутрішньо-переміщених осіб, з яких – 21 дитина. Жінки, підлітки і діти, що були змушені покинути свої домівки.

Переконався, що люди забезпечені усім необхідним. Дещо розгублені, проте усміхаються, дякують за гостинність. Днями тут навіть відбувся невеликий концерт, який організували власними силами. Виступали дітки та дорослі, читали вірші, співали українських пісень. Одна з дівчат – поетеса, що усе життя спілкувалась російською, написала свого першого вірша українською мовою.

Київ, Краматорськ, Луганськ, Маріуполь, Харків – сьогодні усі вони мешканці нашої області. Волинь однаково гостинно приймала і прийматиме українців і з Києва, і з Краматорська.

Мав нагоду передати маленьким переселенцям дарунки від німецьких волонтерів. Діти були у захваті від пакунків з солодощами, іграми та малюнками, яскраво прикрашеними однолітками із Німеччини.

Сильні, бо ми разом», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: