13:32, 12 Серпня 2019

На захист та обороноздатність України волиняни спрямували 175,7 мільйона гривень військового збору

Завдяки сумлінню волинських працедавців та волинян, котрі отримують легальні доходи, до держбюджету за підсумками семи місяців 2019 року з області надійшло 175,7 мільйона гривень військового збору.

Про це повідомили у секторі комунікацій  ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, цього року з Волині на потреби національної армії спрямовано на 21 відсоток більше військового збору проти аналогічного періоду торік.

“Саме відповідальність представників підприємництва та свідома позиція громадян, які дбають про легальне працевлаштування, сприяє росту  надходжень військового збору”, — констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Кожна офіційно виплачена зарплата чи інші отримані легальні доходи, з яких сплатили податки, це реальна фінансова допомога воїнам, котрі на сході країни боронять державний суверенітет та незалежність нашої країни. Це означає, що за відповідальною сплатою податків – безпека і захист кожного з нас, а також своєчасне фінансування соціально-економічних програм», — наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що більшість волинських працедавців свідомі того, як важливо наповнювати бюджет та забезпечувати офіційне працевлаштування своїх найманих працівників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: