22:24, 25 Серпня 2020

На ярмарках Луцька не виявили грубих порушень карантинних вимог

У Луцьку станом на сьогодні, 25 серпня, нові випадки коронавірусної інфекції за останню добу виявили у 12 осіб. Загалом хворих — 1361.

Про це стало відомо під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Протягом тижня спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області здійснили 20 перевірок різних форм власності. Три рази на тиждень перевірялись ринки на дотримання карантинних вимог.

Спеціалісти муніципальної варти протягом тижня інспектували сільськогосподарські ярмарки. Грубих порушень немає, серед основних — недотримання дистанції та маскового режиму. Транспорт працює в штатному режимі.

Йшлося під час комісії й про те, що майже всі школи вже готові до навчального року, в деяких закінчується ремонт харчоблоків.

Працівники житлово-комунальної сфери активно продовжують роботу щодо знезараження під’їздів. За звітний період здійснено дезінфекцію 174 під’їздів.

Як розповіла начальник управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай, здійснюється моніторинг щодо виконання карантинних вимог різними суб’єктами господарювання.

Усі міські служби працюють в штатному режимі та слідкують, щоб лучани не порушували карантинних умов і протиепідемічних заходів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: