12:56, 15 Липня 2019

На «Ягодині» вилучили музичну апаратуру вартістю 947,5 тисячі гривень

Волинські митники на посту “Ягодин” припинили намір перевізника ввезти без сплати податків товару майже на мільйон гривень.

Про це повідомляють органи ДФС у Волинській області.

У пункті пропуску “Ягодин” з вантажівки у ході повного митного огляду з описом та перерахунком пакувальних місць вилучили музичну апаратуру, всього 176 навушників та плеєрів, вартістю 947,5  тис. гривень.

Встановлено, що на замовлення української компанії перевізник мав доставити апаратуру з Любліна до Одеси електричну та побутову техніку, перелік якої водій подав у товаросупровідних документах до митного контролю.

Проте, окрім зазначених у документах товарів, фактично у причеп автомобіля було додатково завантажено вісім картонних коробок, де й містилась згадана апаратура. Водій сказав, що вона належить йому особисто.

Через порушення митних правил навушники та плеєри вилучені на склад митниці до прийняття судом остаточного рішення про притягнення водія до відповідальності. Санкція статті 483 Митного Кодексу України за такі дії карає штрафом у повному розмірі прихованого товару та його конфіскацією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: