17:07, 28 Січня 2019

На «Ягодині» в автобусі вилучили наркотики

Волинські митники на посту Ягодин упередили ввезення до країни небезпечних речовин.

Про це повідомляє прес-служба митниці.

Посадові особи управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Волинської митниці ДФС упередили ввезення до країни через митний пост Ягодин особливо небезпечних речовин.

Зокрема, громадянин України в нішу під пасажирським сидінням його легкового автомобіля приховав від митного контролю паперовий згорток. У ньому знаходилась речовина рослинного походження коричнево-зеленого кольору загальною вагою брутто 6,83 гр. Речовину вилучили. За цим фактом до слідчих УСБУ у Волинській області направили повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за ст. 305 Кримінального кодексу України.

Також у зоні митного контролю МАПП “Ягодин”, під час повного митного огляду рейсового автобуса сполученням «Вроцлав-Черкаси», в багажному відділенні серед особистих речей пасажирів виявили несупроводжуваний багаж (передачу). У коробку з чоловічими черевиками був вкладений блістер (10 таблеток) з надписом “TRAMAL Retard 200”.

За цим фактом повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за ст. 309 Кримінального кодексу України, направлено до Любомльського відділу Нацполіції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: