18:53, 15 листопада 2021

На вихідних центри вакцинації пустували: у Ковелі аналізували епідситуацію та стан дотримання карантинних обмежень

Сьогодні  Ковельський міський  голова  Ігор Чайка скликав нараду з питань  дотримання у громаді карантинних обмежень, що передбачені для «червоної» зони.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Як поінформувала завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр, у Ковелі епідеміологічна ситуація залишається  складною.  Вона, зокрема, наголосила, що показник захворюваності на 100 тисяч населення по місту становить 1093,9 осіб, що значно перевищує середньообласний – 761,6. Упродовж двох тижнів листопада на коронавірус захворіло майже 900 мешканців громади.

Торік, коли ускладнювалась епідемічна ситуація, у місті були закриті ресторани, кафе, перукарні, торгові центри, дитсадки, а школи переводили на дистанційну форму навчання.

Нині ж, коли персонал вакцинований, то всі ці заклади можуть працювати. Втім, люди продовжують нехтувати своєю безпекою.

Головний лікар Центру ПМСД Ковельського МТМО Олег Кубай зауважив, що як тільки на Волині запровадили «червону» зону, то кількість людей у громаді, які виявили бажання вакцинуватися збільшилася.

Упродовж вихідних центри вакцинації знову пустували. Він вкотре нагадує, що у Ковельській громаді працює два центри масової вакцинації населення  проти COVID-19 Центру ПМСД Ковельського МТМО – на залізничному вокзалі (2-ий поверх через зал очікування) та  стоматполіклініці (Незалежності, 75, каб. 13), пункти – у поліклініці ЦРЛ (вул. Театральна,16, каб. 36) та в амбулаторії села Тойкут.

На сьогодні у наявності є чотири вакцини – AstraZeneca, CoronaVac,  Pfizer та Moderna.

Начальник міськрайонного управління  Держпродспоживслужби Микола Король розповів, що спеціалісти спільно з представниками поліції та виконавчого комітету постійно проводять перевірки закладів ресторанного господарства, торгівлі, побуту. Фіксують незначні порушення санітарного законодавства. Всі ці недоліки одразу усувались уповноваженими особами.

Міський голова доручив активізувати роботу з перевірки  щодо дотримання карантинних обмежень, які передбачені рішенням  місцевої комісії ТЕБ та НС.

«У період запровадження «червоної» зони  дозволено працювати, коли  персонал вакцинований. В іншому випадку – заклади мають бути зачинені. Правила єдині для всіх і ми повинні їх виконувати», – наголосив Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: