11:53, 30 Липня 2020

На вулицях Луцька до кінця року планують замінити понад дві тисячі старих світильників

У Луцьку триває проект з заміни старого освітлення на сучасні LED-світильники.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сучасно освітлені вулиці – це не лише гарно й естетично, але й, у першу чергу, – безпека громадян. Старі ртутні та натрієві світильники не дають достатнього освітлення, і часто наші вулиці перебувають у пітьмі.

Міська влада розпочала реалізацію масштабного проекту зі заміни старого освітлення на нове та сучасне LED на 25 вулицях та проспектах нашого міста. До кінця року замінять 2030 ртутних та натрієвих світильників на сучасні світлодіодні на вулицях Потебні, Гнідавська, Володимирська, Львівська, Ківерцівська, Гордіюк, Глушець, Президента Грушевського, Перемоги, Василя Мойсея, Коперника, Шопена, Відродження, Соборності, Січова, Ветеранів, Кравчука, Ковельська, Данила Галицького, Яровиця, Гулака-Артемовського, Наливайка, Теремнівська, Карпенка-Карого, Героїв УПА.

Також у рамках проекту «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Холма та Луцька» незабаром розпочнуться роботи із заміни освітлення на вулиці Конякіна.

Заміна старих світильників на сучасне LED-освітлення дозволить підвищити безпеку дорожнього руху, адже водіям у темну пору доби буде краще видно пішоходів, велосипедистів та інших учасників дорожнього руху.

Окрім цього, це й економія бюджетних коштів, адже сучасне освітлення значно економніше.

І звичайно, LED-освітлення робить вулицю привабливішою, адже вона виглядає сучасніше у порівнянні з напівтемними вулицями, де встановлені старі лампи розжарювання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: