13:34, 05 Жовтня 2021

На вулиці Зимнівській у Володимирі-Волинському тривають ремонтні роботи

Ремонтні роботи на вулиці Зимнівській, які розпочались іще 1 жовтня, нині у розпалі: від самого ранку тут працює техніка підрядної організації, яка проводить підготовку дорожнього полотна.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Об’єкт, переговори щодо якого велись упродовж року на всіх щаблях влади, 4-го жовтня відвідав міський голова Ігор Пальонка разом із першим заступником Ярославом Матвійчуком, керівником Служби автомобільних доріг області Анатолієм Посполітаком та народним депутатом Ігорем Гузем.

«На цю подію ми чекали уже декілька місяців. Проектно-кошторисну документацію виготовили за кошти місцевого бюджету, у чому переконали депутатів. Тішить те, що невдовзі усі під’їзні шляхи до міста будуть у гарному стані, що вплине на інвестиційну привабливість громади. Багато хто не вірив, що цього року вдасться розпочати ці роботи, проте маємо сприяння і народного депутата, і служби автомобільних доріг, тому, сподіваємось, погода сприятиме і основний пласт робіт вдасться завершити у цьому році», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

«Ремонт вулиці Зимнівської було одним із найбільш серйозних наших спільних завдань  по дорожньому будівництву у громаді. Стосовно цього упродовж року здійснили декілька зустрічей з колишнім керівником Укравтодору паном Кубраковим, який зараз очолює Міністерство інфраструктури.  Саме в Києві вдалось досягти домовленостей щодо виділення понад 40 мільйонів гривень з державного бюджету на будівництво нового асфальтного покриття вулиці Зимнівської», – додав народний депутат Ігор Гузь.

Останнім малюнком у галереї ремонтів, які провели за минулі роки на території Володимир-Волинської громади, назвав Анатолій Посполітак ремонт вулиці Зимнівської. Цього року планується облаштування бордюрів та вирівнюючого шару асфальтобетону, а освітлення, нові зупинки та фінішний шар покриття виконають уже в наступному році. Таким чином  із завершенням ремонту вулиці Зимнівської усі виїзні дороги з Володимира-Волинського будуть відремонтовані. Ведуть також мову про виділення з держбюджету додатково семи мільйонів гривень на облаштування доріжок від початку вулиці Зимнівської аж до Шистівської об’їзної.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: