20:19, 22 Жовтня 2021

На вулиці Павлова у Володимирі-Волинському розпочали роботи із вкладання асфальту

22 жовтня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук спільно з депутатами міської ради відвідали вулицю Павлова, де підрядна організація розпочала вкладати асфальтне покриття.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На ділянці протяжністю 456 м попередньо замінили водопровід та облаштували ливневу каналізацію, також  встановлять нові люки водопостачання, водовідведення, нове освітлення та дві сучасні зупинки. Роботи проводять уже протягом декількох місяців. Генеральний підрядник  робіт – ТзОВ “Луцькавтодор-Сервіс”. Додатково на вулиці Павлова встановлювали ливневу каналізацію, щоб уникнути підтоплення сусідніх вулиць.

Як зазначив Ярослав Матвійчук, попередньо роботи повинні були виконуватись на умовах співфінансування з державним бюджетом у рівних частинах, але протягом року вдалось залучити додаткові кошти, тому роботи повністю покриває держава. Сьогодні розпочались роботи з вкладання нижнього шару асфальту і завтра планується його завершення, а за сприятливих погодних умовах наступного тижня вкладуть і верхній шар. До слова, у цьому році планують завершити всі поточні ремонтні роботи щодо цієї вулиці.

Також перший заступник наголосив, що це стратегічно важлива дорога, яка веде до лікарні, тому потрібно її оперативно відремонтувати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: