11:04, 28 Лютого 2020

На Волині звітували про діяльність одного з лісництв області

25 лютого відбулося чергове сесійне засідання Маневицької селищної ради за участі голови Маневицької селищної ради Олександра Гаврилюка, його заступника, профільних спеціалістів, депутатів.

Про це інформують у Волинському ОУЛМГ.

Під час засідання вже традиційно в цей період року про роботу звітували лісівники. Доповідали та відповіли на запитання  головний лісничий ДП «Маневицьке лісове господарство» Віталій Пащук та лісничий Маневицького лісництва Олександр Швець.

Зокрема Віталій Пащук наголосив, що основний напрям роботи підприємства – це ведення лісового господарства, охорона і захист лісу та його відновлення:

«За минулий рік ми відновили 872 гектари лісу. Цифра досить таки значна, але причиною цього не є бажання лісівників рубати більше, така ситуація через масштабне всихання лісу, а для лісівників це – велика проблема».

Під час зустрічі з громадою було піднято проблему всихання соснових насаджень та самовільних рубок.

У своїй доповіді головний лісничий не оминув увагою фінансові питання. Зокрема, окреслив основні показники діяльності підприємства за 2019 рік: в Маневицьку селищну раду був сплачений податок на землю 459 695 тис. грн, лісовий дохід – 908 844 тис. грн.

Віталій Гнатович розповів, що крім основної роботи, вдалося реалізувати проекти, важливі для селища. Лісниками облаштовані дві дерев’яні автобусні еко-зупинки, також у 2019 році проведена капітальна реконструкція рекреаційного пункту «Холодок», силами лісової охорони оновлена Могила Січовому стрільцю, спільно з селищною радою та лісгоспами було облаштовано дендропарк у селищі, також пенсіонерів, малозабезпечених сімей забезпечують дровами паливними та безкоштовно їх доставляють.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: