16:24, 20 Вересня 2019

На Волині зібрали більше п’яти мільярдів гривень податкових надходжень

“Динаміка податкових надходжень на Волині випереджає рівень інфляції”, — повідомляють у ГУ ДПС у Волинській області.

За підсумками січня-серпня 2019 року на Волині динаміка надходжень бюджету випереджає економічні галузеві показники області та рівень інфляції.

Про це учасників наради з питань виконання бюджетів у Волинській ОДА поінформував в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що за січень-липень поточного року індекс промислового виробництва в області склав 94,6 %, ріст обороту роздрібної торгівлі — 109,9 %, індекс споживчих цін — 103,5 % .

«Разом з тим, протягом восьми місяців 2019 року до бюджетів усіх рівнів на території області зібрали 5,4 мільярда гривень податкових платежів. А це на 21,3 відсотка більше проти аналогічного періоду минулого року. Індикативні показники із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів виконали на 104,1 відсотка», — наголосив виконувач обов’язків керівника волинських податківців.

Як свідчить аналітика, ріст надходжень нині характеризує ситуацію зі сплати податків до держбюджету та місцевих бюджетів.

«Водночас вагомим резервом для збільшення доходів місцевих бюджетів залишається виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які використовуються суб’єктами господарювання без належного документального оформлення. Щоб уникнути бюджетних втрат, прошу керівників місцевого самоврядування приділити цьому питанню належну увагу», — підсумував Сергій Кондратюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: