09:13, 23 Травня 2022

На Волині завершився благодійний волейбольний турнір

Завершився другий етап благодійного турніру з волейболу, присвячений збору коштів на потреби дітей переселенців, які мешкають на Волині.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Сьогодні змагалися юнацькі волейбольні команди Ратнівської територіальної громади, Датинського ліцею, Луцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 та збірна університетів імені лесі Українки та Луцького технічного.

Ініціатор благодійного турніру голова Волиньради та очільник обласної федерації волейболу і Волинського відділення НОК Григорій Недопад оцінив змагання як видовищні та емоційні.

«На перший погляд могло здатися, що у команд різний рівень підготовки. Однак, під час гри кожна з них продемонструвала хорошу фізичну форму і технічну майстерність. Суперництво було напруженим, але азартним і цікавим водночас», – констатував він.

За результатами боротьби перемога дісталася команді Луцької КДЮСШ № 1. Окрім того, організатори вирішили відзначити і кращих гравців. Це – Тарас Панасевич (КДЮСШ № 1), Дмитро Чміль (збірна університетська команда), Богдан Мажура (Ратнівська ТГ) та Юрій Буднік (Датинський ліцей). Заохочувальну відзнаку також отримав і Андрій Мальчев, який евакуювався з Мелітополя і тепер є вихованцем однієї з луцьких спортивних шкіл.

За підсумками двох днів благодійного волейбольного турніру на потреби дітей, які постраждали від війни, вдалося зібрати майже 35 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: