18:24, 01 листопада 2019

На Волині завершили огляд доріг: які порушення виявила поліція

Комісійний огляд тривав протягом жовтня. За цей час спеціальна комісія разом з поліцейськими відділу безпеки дорожнього руху обстежила вулично-шляхову мережу Луцька й області та виявила ряд недоліків.

Про це йдеться на сторінці патрульної поліції у “Фейсбук”.

Загалом, на утримувачів мережі склали 43 адміністративні матеріали, видали 30 приписів та 39 вимог. Найбільше порушень – за ст. 140 КУпАП (порушення правил, норм і стандартів при утриманні доріг), штрафні санкції тут починаються від 1020 гривень. Усього за різними частинами цієї статті патрульні оформили 39 матеріалів, решта – за іншими статтями КУпАП.

Що стосується огляду залізничних переїздів, то тут найтиповіші недоліки – відсутність належної розмітки і ямковість, вибоїни та просадки на самих переїздах: таких порушень виявили більше 70 по області.

Цікаві дані про готовність дорожньо-комунальних організацій до роботи в осінньо-зимовий період. Комісія встановила, що для доріг державного значення необхідно 240 одиниць снігоочисної техніки, для доріг місцевого значення – 257 одиниць. Натомість, у наявності є 200 та 217 одиниць відповідно. Крім того, значно більше необхідно, ніж є в наявності, солі та піско-соляної суміші.

На дорогах державного і місцевого значення, а також вулицях населених пунктів виявили недоліки в утриманні:

– дорожніх знаків,

– дорожньої розмітки,

– проїзної частини,

– штучного освітлення,

– транспортної огорожі,

– оглядових колодязів та зливоприймачів тощо.

Патрульна поліція направила звернення в органи місцевого самоврядування та в Службу автомобільних доріг, аби відповідальні ліквідували виявлені недоліки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: