22:44, 14 Травня 2024

На Волині застосують графіки аварійного відключення електроенергії

«Волиньобленерго» о 21:53 отримало додаткове термінове розпорядження НЕК «Укренерго» на застосування 3-ї та 4-ї черги графіків аварійного відключення (ГАВ) у Волинській області.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ПрАТ «Волиньобленерго».

Протягом 15 хвилин після отримання команди регіонального диспетчера НЕК «Укренерго» «Волиньобленерго» змушене вводити у дію ГАВ і для підприємств, і для населення негайно та без попередження.

Спрогнозувати тривалість відключення неможливо. ГАВ тривають до наступного розпорядження на увімкнення від диспетчера «Укренерго».

«14.05.2024 о 22:08 отримали розпорядження НЕК «Укренерго» про відміну застосування спеціальних графіків аварійного відключення (СГАВ).

Нагадуємо, що наразі 4 черги графіків аварійного відключення (ГАВ) продовжують діяти у Волинській області.

У режимі реального часу відслідкувати причину, час початку і закінчення перерви у електропостачанні за певною адресою ви можете на офіційному веб-сайті Товариства у розділі Головна сторінка/Перерви у електропостачанні/Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання.

Енергетики змушені застосовувати ГАВ у разі несподіваного виникнення аварійного дефіциту потужності в енергосистемі і коли частота електричного струму впала нижче як 49,6 Гц» – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: