12:40, 16 Жовтня 2019

На Волині за тиждень вилучили понад 500 кілограмів незаконно виловленої риби

У період з 7 до 14 жовтня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 24 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Про це повідомили у Волинському рибоохоронному патрулі.

Склали п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 10 — за ч. 3 ст. 85 КУпАП та чотири — за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучили 32 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників вилучили 507 кг водних біоресурсів та три од. заборонених знарядь лову (сітки). Наклали штрафів на суму 493 грн», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Для прикладу, 12 жовтня державні інспектори рибоохорони здійснили перевірку місць імовірної торгівлі водними біоресурсами у м. Нововолинськ. Близько 11:00 на одному з ринків міста зафіксували громадянина, який намагався продати 500 кг. риби: 200 кг. коропа, 200 кг. товстолоба та 100 кг. амура.

При перевірці ця особа не змогла надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів (товарно-транспортні накладні). На вищезазначеного громадянина склали протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Риба залишена порушнику на відповідальне зберігання до рішення суду.

Того самого дня в ході рибоохоронної роботи рейдова група відвідала ринки м. Ковель. На одному з ринків виявили порушника, який здійснював незаконний продаж водних біоресурсів без дозвільних документів (2 екз. щуки та 1 кг. раків). Від початку місяця це вже друге затримання цього громадянина. На правопорушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: