16:20, 29 Жовтня 2019

На Волині за тиждень вилучили 46 одиниць заборонених знарядь лову

У період з 21 до 28 жовтня 2019 року Волинський рибоохоронний патруль задокументував 23 порушення природоохоронного законодавства.

Про це повідомили у Волинському рибоохоронному патрулі.

Склали шість протоколів за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), 12 — за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та один — за незаконне придбання водних біоресурсів (ч. 1 ст. 88-1 КУпАП). Крім того, оформлено чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучили 38 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників затримали 2 кг водних біоресурсів та вісім од. заборонених знарядь лову. Наклали штрафів на суму 544 грн», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Для прикладу, з 24 до 26 жовтня державні інспектори здійснили рибоохоронний рейд на водойми Старовижівського та Ратнівського районів Волинської області. Так, 24 жовтня на оз. Синове Старовижівського районуВолинської області виявили мешканців сіл Соколище та Шкроби, які здійснювали вилов водних біоресурсів з дерев’яних човнів забороненими знаряддями — підсакою та острогою.

Наступного дня зафіксували аналогічне порушення. На оз. Мшани Ратнівського району викрито двох громадян, які з човна за допомогою остроги намагались вилов риби. У обох випадках порушники не встигли завдати збитків рибному господарству. На осіб склали протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

25 жовтня на оз. Турське Ратнівського району патрульними рибоохорони виявили 10 од. безгосподарських сіток. Склали акти виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя лову вилучили.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: