15:39, 27 Серпня 2019

На Волині за тиждень викрили 26 порушень правил рибальства. ФОТО

У період з 19 до 25 серпня інспектори Волинського рибоохоронного патруля викрили 26 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Про це повідомив Волинський рибоохоронний патруль.

Склали сім протоколів за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), 14 — за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП), три — за незаконний збут водних біоресурсів (ч. 1 ст. 88-1 КУпАП) та одне — за продаж заборонених знарядь лову (ч. 1 ст. 85-1 КупАП). Крім того, оформили один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«Загалом, у порушників вилучили 4 кг. водних біоресурсів та наклали штрафів на суму 714 грн. Вилучили 10 од. заборонених знарядь лову та ще 10 од. — за актами безхазяйного майна», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Для прикладу, з 18 до 21 серпня Волинський рибоохоронний патруль спільно з працівниками НПП «Прип’ять-Стохід», екологічної інспекції та поліції здійснили природоохоронний рейд на водних об’єктах Любешівського району.

Так, 18 серпня на меліоративному каналі, поблизу с. Угриничі Любешівського району Волинської області викрито трьох громадян, які здійснювали незаконний вилов риби забороненими знаряддями — однією риболовецькою сіткою та «рамкою». Порушникам вдалося виловити 10 екз. ротану. Оскільки риба перебувала у живому стані, працівники рибоохорони провели випуск водних біоресурсів у природне середовище.

Наступного дня виявили аналогічне порушення. Інцидент стався на оз. Люб’язь, поблизу с. Підкормілля Любешівського району Волинської області. Двоє чоловіків здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів за допомогою забороненого знаряддя — «саки». Завдяки оперативним діям рейдової групи, порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству України.

На громадян оформили адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направили до районних судів для притягнення порушників до відповідальності.

25 серпня завдяки зверненню небайдужих рибалок зафіксували грубе порушення рибальства. Інцидент стався на водному каналі, що впадає в оз. Оріхівське Ратнівського району Волинської області. Двоє жителів с. Лучичі проводили незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям — «кловнею». Патрульні рибоохорони спільно з представниками Луцького прикордонного загону одразу виїхали на вказане місце події.

Завдяки дзвінку громадян та оперативним діям працівників обох відомств, порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству України. На винних осіб склали протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Заборонене знаряддя лову вилучили.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: