13:35, 29 Червня 2021

На Волині за порушення при зберіганні та реалізації пального застосували 7,2 мільйона гривень штрафних санкцій

З початку року на Волині провели 36 фактичних перевірок з питань дотримання вимог закону на ринку реалізації пального, ухвалили 33 рішення про застосування фінансових санкцій, на суму 7,2 мільйона гривень.

Про це учасників засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області поінформувала начальник відділу управління контролю за підакцизними товарами Галина Сургент.

Серед порушень, які допустили платники податків області — 14 фактів зберігання пального без наявності ліцензії,  в тому числі в одному випадку для інших осіб;  16 фактів не реєстрації лічильників — рівнемірів та витратомірів на акцизних складах;  16 фактів неподання та несвоєчасного подання звітів про залишки пального та один випадок гуртової торгівлі без наявності ліцензії; один випадок не реєстрації акцизного складу та два факти неподання повідомлення за формою 20 ОПП.

«Протягом 2021 року спільно із працівниками податкової міліції в ході проведених перевірок вилучили з незаконного обігу 2570 л пального на суму 59,1 тисячі гривень. Водночас, задля забезпечення надходжень до місцевих бюджетів податків та з метою посиленням боротьби з незаконним обігом пального розробили і запустили в дію мобільні додатки «Легальний акциз» та «АЗС». У додатках відображаються всі чинні ліцензії на право роздрібної торгівлі  пальним на території області. 1-го числа щомісяця додатки оновлюються і надсилається на мобільні телефони головам районних державних адміністрацій для відповідного реагування про конкретні факти здійснення реалізації пального без дозвільних документів», — розповіла Галина Сургент.

Довідково: в області станом на 22. 06. 2021 року кількість чинних ліцензій на право гуртової, роздрібної торгівлі пальним та  зберігання пального становить:

56 ліцензій на право гуртової торгівлі пальним (за наявності місць гуртової торгівлі — 10, за відсутності місць гуртової торгівлі — 46);

215 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним;

912 ліцензій на право зберігання пального, зокрема виключно для потреб власного споживання – 847, з них: 195 — ліцензії на право зберігання пального фермерськими господарствами, 183 – ліцензії на право зберігання пального сільськогосподарськими виробниками.

244 акцизних складів- 71 СГД; 45 СГД – з інших областей на території Волинської області  (72 АС – наших СГД  на території інших областей).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: