21:46, 11 Січня 2022

На Волині за підсумками 2021 року сплатили на 22 % більше податків

Бюджетний підсумок 2021 року – понад 11,2 мільярда податкових платежів до бюджетів усіх рівнів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. Це на понад два мільярди гривень більше, ніж у 2020 році.

Про це повідомляють у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Минулий 2021 рік бюджетний рік продемонстрував вагомий позитив у податкових надходженнях завдяки відповідальній позиції волинського бізнесу та ефективній роботі фахівців ДПС з протидії бюджетним ризикам», — запевняє начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що ріст показників сплати податків свідчить про налагоджений конструктивний діалог ДПС з сумлінним бізнесом.

«Ми активно спілкуємося з представниками реального сектору економіки, які залишаються надійними партнерами держави в питанні наповнення бюджетів усіх рівнів. І хоч пандемія  COVID-19 суттєво вплинула на діяльність низки господарюючих суб’єктів, торік бізнес і держава продемонстрували належний рівень взаємодії задля спільної мети – фінансової самостійності країни», — наголошує Світлана Савчук.

Як повідомила начальник ГУ ДПС в області, до держбюджету на Волині  протягом 2021 року сплатили на 22,1 % податкових платежів більше.  Тим часом, місцеві громади отримали на 20,9 % податків більше.

«Дякую кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: