21:58, 24 Січня 2021

На Волині з аукціону продають майно житлово-будівельного комбінату

Аукціон з продажу майна боржника ТзОВ «Ковельський житлово-будівельний комбінат» запланували на Волині.

Організовує аукціон арбітражний керуючий Микита Рабан.

Цінові пропозиції приймають до 7 лютого, відбудеться аукціон 8 лютого.

«Приміщення магазину, загальною площею 465,8 метра квадратного, адреса: Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 15. Фактичне місцезнаходження: Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 15.

Характеристика нерухомого майна:

Приміщення магазину належить ТОВ “Ковельський ЖБК” на підставі договору купівлі-продажу нежитлового приміщення від 02.12.2005р., посвідченого приватним нотаріусом Ковельського міського нотаріального округу Волинської області та зареєстровано в реєстрі за № 4560.

Склад, характеристика, поверх, кількість поверхів, план, загальна площа, кількість приміщень їх площа, призначення приміщень, матеріал стін наведені в Документації аукціону.

Нерухоме майно розташоване на земельній ділянці комунальної власності площею 0,0829 га, цільове призначення – для обслуговування приміщення магазину кадастровий № 0710400000:04:005:0007 Право власності (користування) на земельну ділянку за ТОВ “Ковельський ЖБК” не оформлено. У відповідності до ст. 377 Цивільного кодексу України та ст. 130 Земельного кодексу, до Покупця нерухомого майна переходить право власності (користування) на земельну ділянку, на якій розташоване нерухоме майно, без зміни її цільового призначення в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього землевласника (землекористувача). Покупець самостійно вирішує питання щодо оформлення права власності (користування) земельною ділянкою.

Інформація про наявні обтяження (обмеження) та права третіх осіб: нерухоме майно є предметом забезпечення кредиторських вимог ТОВ «ФК «Дніпрофінансгруп».

Інформація про орендарів та інших користувачів приміщення: у ліквідатора відсутня інформація», – йдеться в описі лоту.

Початкова ціна продажу становить 880 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: