10:38, 24 Вересня 2019

На Волині виявили понад 700 неоформлених працівників

На Волині впродовж 2019 року спеціально створені при органах місцевої влади комісії та робочі групи за участю спеціалістів податкової служби провели 262 рейди та перевірили 2,2 тисячі місць здійснення діяльності.

Про це повідомили у ГУ ДПС у Волинській області.

Як встановили в ході цих заходів, 147 осіб здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації, а 704 наймані працівники не мали належного оформлення.

Аргументи представників органів влади та волинських податківців більшість підприємців та працедавців взяли до уваги. Наразі підсумок діалогу контролерів та представників бізнесу — держреєстрація 144 підприємців та легальне працевлаштування 704 найманих осіб.

«Питання дотримання податкового законодавства при здійсненні підприємницької діяльності та використання робочої сили належить до пріоритетних у роботі фахівців ДПС, оскільки податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок досить часто мають вирішальний вплив на фінансову самостійність громад. Просимо лідерів місцевого самоврядування бути уважними до тих бізнес-проектів, що втілюються на території. Громади можуть розраховувати на наповнення бюджетів лише за умови, коли всі підприємницькі ініціативи працюють легально, а роботодавці забезпечують офіційне робоче місце своїм працівникам», — наголошує в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

До речі, завдяки легалізації найманих працівників та підприємницької діяльності в ході рейдів робочих груп бюджети щомісяця додатково отримуватимуть 650 тисяч гривень ПДФО, 795 тисяч гривень єдиного внеску та 54 тисячі гривень військового збору.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: