11:40, 22 Жовтня 2019

На Волині виявили місце зберігання фальсифікованих підакцизних товарів

“Днями в одному з гаражних кооперативів міста Луцька оперативниками викрито місце незаконного накопичення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв”, – інформують в оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, в рамках операції “Акциз-2019”  встановили, що місцеві жителі у власних гаражних приміщеннях незаконно зберігали з метою подальшої реалізації 370 літрів горілки та коньяку, розлитого в тару типу “bag-in-box” та 190 літрів рідини з характерним запахом спирту, орієнтовною вартістю 135000 гривень. В результаті вжитих заходів податковою міліцією фальсифікат вилучили. Правоохоронці припускають, що дана партія алкоголю призначалася для подальшої реалізації на території Волинської області.

Відповідальність за таку протиправну діяльність передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення, вирішується питання про складання протоколів за ст. 164-5 КУпАП (зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка). Відповідальність за вказані правопорушення передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу.

В оперативному управлінні наголошують, що обіг алкогольних напоїв розлитих в тару типу  “bag-in-box” заборонений законодавством України, крім виноробної продукції з вмістом спирту не більше 8,5 відсотків маркованого марками акцизного податку встановленого зразка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: