14:15, 23 Серпня 2019

На Волині виявили місце незаконного накопичення підакцизних товарів

У м. Ковель податковою міліцією Волині викрито місце незаконного накопичення підакцизних товарів.

Про це повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

“У рамках операції “Акциз-2019″ співробітники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області у м. Ковель провели ряд заходів, спрямованих на встановлення місць незаконного накопичення, зберігання та реалізації підакцизних товарів”, — інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Як наслідок, в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду провели огляди, в результаті яких встановили, що місцевий житель незаконно зберігав близько 2000 літрів рідини з характерним запахом спирту, 1260 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, орієнтовною вартістю 550 тис. гривень. У результаті вжитих заходів податковою міліцією фальсифікат вилучили.

Крім того, виявили та вилучили готівкові кошти в сумі 9468 дол. США та 22 800 гривень, які отримали від незаконної реалізації підакцизу в роздріб жителям міста Ковеля та Ковельського району.

Наразі проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності та проведення відповідних експертиз.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: