22:45, 28 листопада 2022

На Волині вилучили контрафактний алкоголь та тютюнові вироби на суму близько двох мільйонів гривень

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури ​співробітники Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області у ході досудового розслідування кримінального провадження про незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, а також про незаконні дії з марками акцизного податку (ч.ч. 1,2 ст. 204, ч.2 ст. 199 КК України) викрили схему виробництва та збуту в області контрафактного алкоголю та тютюнових виробів.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

У ході обшуків, проведених 23-25 листопада у Луцьку та Луцькому районі, правоохоронці вилучили близько 3,4 тисячі літрів спирту та спиртових сумішей, майже 1,7 тисячі пачок цигарок,  75 тис грн коштів, отриманих від незаконної діяльності, та 2 автомобіля, які використовувалися для транспортування фальсифікату.

Окрім того, в місцях, де здійснювалось виготовлення і розлив алкогольної продукції, вилучили етикетки, фурнітура, ароматизатори та інше обладнання для виробництва сурогату.

Усього під час обшуків вилучили контрафактних товарів на суму близько двох мільйонів гривень.

Триває досудове розслідування.

Встановлюють особи усіх громадян, причетних до незаконної діяльності, яку виявили за оперативного супроводу працівників Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: