19:34, 20 Січня 2020

На Волині вилучили контрафактного алкоголю та тютюну на суму понад 1,3 млн грн

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області працівниками Головного управління Державної фіскальної служби в області викрили у Луцьку незаконне масове виробництво алкогольних напоїв, а також припинили збут незаконно ввезених на територію України тютюнових виробів.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

У ході огляду приміщення цеху в межах кримінального провадження, розпочатого за фактами незаконного виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту і збуту підакцизних товарів та незаконних дій з марками акцизного податку, загалом вилучили понад 600 літрів підготовлених до розливу спиртових сумішей, 52 ящики горілки різних найменувань з акцизними марками, які відрізняються від тих, що перебувають в законному обігу, обладнання для виготовлення і розливу алкоголю і 300 кілограмів контрафактного тютюну для куріння кальяну.

Вартість вилученого становить понад 1 млн 300 тис. грн. Триває досудове розслідування. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товари.

Вживаються заходи задля встановлення осіб, причетних до незаконного промислу, та притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

За вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 7 років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: