22:23, 29 Квітня 2020

На Волині викрили жителя Львівщини, який написав неправдиву заяву про викрадення авто

За вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 383 та ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України йому загрожує, зокрема, до п’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

На початку лютого до Іваничівського відділу поліції із заявою звернувся 47-річний житель Львівської області. Чоловік повідомив про незаконне заволодіння транспортним засобом «Renault Magnum», котрий знаходився на автостоянці селища Іваничі. За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

У рамках досудового розслідування поліцейські з’ясували, що факту незаконного заволодіння автотранспортом не було, а заявник умисно вчинив завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Окрім того, під час допиту у якості потерпілого, 47-річний львів’янин, котрий письмово попереджений про кримінальну відповідальність за ч. 2 ст. 384 (завідомо неправдиве показання) Кримінального кодексу України достовірно знаючи, що факту незаконного заволодіння автотранспортом не було, надав органам досудового слідства  інформацію про злочин та засвідчив власним підписом правильність своїх показань.

За цими фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 2 ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) та за ч. 2 ст. 384 (завідомо неправдиве показання) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення зловмиснику про підозру у скоєних злочинах. Триває досудове слідство.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: