11:04, 12 Грудня 2019

На Волині вихованців шкільного лісництва навчали, як правильно вирощувати «лісову розсаду»

У Берестянській ЗОШ Ківерцівського району провели для дітей шкільного лісництво урок, під час якого навчали праивлам заготівлі лісових дарів.

Про це повідомляє Волинське ОУЛМГ.

На урок у школу, де діє шкільне лісництво, нещодавно завітали лісівники – інженер охорони та захисту лісу ДП «Цуманське ЛГ» Неля Бродоса, інженер лісових культур підприємства Олександр Лященя та лісничий Берестянського лісництва Сергій Охочий.

“Варто зазначити, що такі зустрічі – як у лісі, на виробництві, так і в шкільних класах – і для лісівників, і для дітей завжди є корисними та цікавими”, – говорять лісівники.

Під час уроку говорили про заготівлю лісового насіння, його зберігання та вирощення сіянців, які в майбутньому стають молодим лісом.

“Лісівники недаремно розповідають про це дітям. Адже вихованці шкільних лісництв – перші помічники як під час заготівлі шишок та жолудів восени, так і навесні, коли триває лісокультурна кампанія. Перші ніж братися до справи, діти мають знати особливості цієї роботи та дотримуватися основних вимог”, – додають у прес-службі Волинського ОУЛМГ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: