09:12, 18 Червня 2021

На Волині виділять у платне користування дві лісові ділянки Волинського лісового селекційно-насіннєвого центру

Ділянки площею 0,8 та 1,05 гектара виділяють терміном на 49 років.

Про виділення лісових ділянок йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА.

«Виділити у довгострокове тимчасове платне користування терміном на 49 років без вилучення у постійного лісокористувача приватному підприємству «АРАВ» лісову ділянку площею 0,8 га, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» та розташована у кварталі 44 виділ 4 (1) ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» Луцького району, для використання з метою культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

Виділити у довгострокове тимчасове платне користування терміном на 49 років без вилучення у постійного лісокористувача гр. Можук Галині Богданівні лісову ділянку площею 1,05 га, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» та розташована у кварталі 44 виділи 5, 6 ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» Луцького району, для використання з метою культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

Право довгострокового тимчасового платного користування лісами між названими вище постійними та тимчасовими лісокористувачами оформити договорами, які зареєструвати в обласному управлінні лісового та мисливського господарства», – йдеться у розпорядженні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: