21:17, 28 Травня 2024

На Волині власники нерухомості спрямували до бюджетів громад понад 80 мільйонів гривень

За підсумками січня-квітня 2024 року власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, сплатили до місцевих бюджетів Волині понад 80 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це повідомляє ГУ ДПС у Волинській області.

Нині надходження громад Волині від оподаткування нерухомості, якою володіють юридичні та фізичні особи, на 37 відсотків перевищують минулорічні показники.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області просять усіх власників нерухомого майна відповідально поставитися до виконання податкових зобов’язань, у разі потреби – звернутися до державної податкової інспекції за місцем реєстрації для проведення звірки.

Більш зручний та сучасний формат взаємодії з ДПС – дистанційний. Варто подбати про отримання ключа електронного цифрового підпису, зареєструватися в електронному кабінеті та в режимі онлайн дізнаватися про податкові зобов’язання. Інформацію про нараховані податки та стан розрахунків із бюджетом 24/7 можна отримувати через мобільний застосунок «Моя податкова».

Якщо ж з’ясуєте, що у вас наявний податковий борг, то варто якнайшвидше подбати про його погашення, – звертають увагу платників податків у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

У податковій службі наголошують, що сплачені майнові податки зараховуються винятково до бюджету громади, на території якої знаходиться об’єкт оподаткування. Лише за умови сумлінного виконання обов’язків усіма платниками податків громади матимуть кошти для підтримання у належному стані об’єктів критичної інфраструктури, фінансування соціальної сфери та потреб оборони.

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: