09:42, 08 Лютого 2023

На Волині відкрили першу «Дитячу точку СПІЛЬНО» від ЮНІСЕФ

7 лютого у фойє культурно-мистецького центру Володимира відбулось відкриття першого на Волині простору «Дитяча точка СПІЛЬНО» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Протягом дня тут лунав щирий дитячий сміх, адже організатори влаштували для найменших відвідувачів справжнє свято із різноманітними забавами – майстер-класи, ігри та руханки із веселими аніматорами. На свято з нагоди відкриття завітав і міський голова Ігор Пальонка.

“З приємністю надали частину приміщення культурно-мистецького центру для облаштування цієї локації, яка, впевнений, допоможе інтегруватись діткам з числа ВПО  та  стане улюбленим місцем відпочинку і для володимирських малюків та їхніх мам. Дякую організації ЮНІСЕФ за черговий внесок у розвиток громади, а також підтримку наймолодших наших мешканців”, – зазначив очільник громади.

За словами супервайзера дитячих точок СПІЛЬНО Олеся Данишенко, цей проект впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з БО «Українська освітня платформа», починаючи з квітня 2022 року. Нині в Україні у різних містах успішно працюють уже понад дві сотні подібних просторів. На Волині першим для облаштування “Дитячої точки” Володимир обрали недаремно, адже наше місто уже протягом майже п’яти років співпрацює із ЮНІСЕФ у межах ініціативи “Громада, дружня до дітей”.

Дитячі точки “СПІЛЬНО” – це безпечний і затишний простір для дітей, де працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводять творчі заняття для дітей, грають із ними в розвивальні ігри.

У такий спосіб діти отримують доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни. Ключові завдання цього проекту – інформування родин з дітьми про сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги та місцевих соціальних послуг, а також робота з дітьми у вигляді  розваг, ігор, майстер-класів тощо.

Серед послуг, які можна отримати у “Дитячій точці СПІЛЬНО”:

психологічна консультація (психолог, перша психологічна допомога для дітей та дорослих, перенаправлення);

медична консультація для дітей та дорослих (сімейний лікар або медсестра, базове консультування, перенаправлення);

консультування соціального працівника щодо доступних соцпослуг у громаді, перенаправлення для дітей з інвалідністю та інших вразливих категорій;

групові заняття для дітей з соціальним педагогом, волонтерами, розвивальні та освітні заняття (арт-терапія, ігри).

Окрім цього, сюди можна прийти, аби просто побавитися, поспілкуватися та знайти нових друзів.

Тож “Дитяча точка СПІЛЬНО”, що розташована у Володимирі за адресою вул. Князя Василька, 4,  чекатиме на своїх відвідувачів щодня без вихідних з 9-ї до 18-ї години.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: