16:00, 21 листопада 2019

На Волині відкрили першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини

В області відкрили першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини, збудовану за кошти субвенції з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Урочисте відкриття відбулося 20 листопада 2019-го року за участі заступника голови облдержадміністрації Валентина Цьося.

Про це повідомили у прес-службі Волинської ОДА.

“Від імені Волинської обласної державної адміністрації та від себе особисто щиро вітаю вас із відкриттям першої в області амбулаторії загальної практики сімейної медицини. До речі, ви перші, бо цьому дуже сприяв ваш голова громади. Зі святом вас! Бажаю, аби ви відвідували цей заклад лише у профілактичних цілях”, – сказав Валентин Іванович.

Окрім того додав, що звезти такий сучасний заклад, який ще й гармоніює та доповнює сусідні будівлі, вдалося завдяки голові Прилісненської ОТГ, який завжди безпосередньо приймав участь у всіх етапах будівництва та віднісся до цього по-господарницьки. До слова, поруч знаходиться ЦНАП та адмінбудівля ОТГ.

Варто наголосити, Прилісненська амбулаторія – одна із дев‘яти, будівництво яких завершать цьогоріч. Нагадаємо, загалом в області за кошти цільової субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості, зводять 21 амбулаторію. На 15-ти будівельні роботи у розпалі, або ж, як у Прилісному, вже завершені, ще 6 – лише розпочали.

Так, загальна кошторисна вартість Прилісненської амбулаторії становить – 7 млн 800 тис. грн.

Відтак, на відкриття довгоочікуваного медзакладу прийшло чимало люду, яким опісля урочистого перерізання стрічки запропонували оглянути усе на власні очі. Варто зазначити, що амбулаторія повністю укомплектована, але медичне обладнання ще не змонтували. В амбулаторії працюватиме колектив із 20 медичних працівників, з яких 4 сімейних лікаря.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: