20:02, 11 Червня 2022

На Волині відбувся всеукраїнський форум з питань охорони праці в лісовій галузі

Немає важливіших питань, ніж збереження здоров‘я і життя людей. Під час війни ризики нещасних випадків значно зростають. На Волині відбувся всеукраїнський форум з питань охорони праці в лісовій галузі «Діймо разом заради миру і безпеки в Україні».

Про це повідомляють на сторінці Державного агентства лісових ресурсів України у «Фейсбук».

Обласні спеціалісти та інженери охорони праці побували на лісокомплексі, лісовому розсаднику, пройшли навчальну підготовку щодо надання домедичної допомоги та роботи із вибухонебезпечним предметами.

Андрій Мусійовський, головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Державне агентство лісових ресурсів України: “Фахівцям з охорони праці необхідно вдосконалюватися та розвиватися. Тому теоретичні навчання і практична підготовка постійно супроводжують нашу роботу. Обмін досвідом – теж необхідний елемент у цій діяльності”.

Заготівля, виробництво – особливо небезпечні види робіт. У воєнний час це ще й ризики через замінування територій. Тому потрібно навчити людей, як працювати максимально безпечно.

Волинь невипадково проводить цей форум. Це область, яка впевнено займає лідерські позиції в галузі щодо впровадження ризико-орієнтованих підходів. Тут розташоване найкраще підприємство з охорони праці. Фахівець обласного управління Олександр Боровицький отримав нагороду як лідер року за впровадження проекту «Vizion Zero» – прагнення до нульового травматизму. Вперше міжнародна практика з безпечної організації праці запроваджується саме у держлісгоспах Волинської області.

Олександр Кватирко, начальник Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства: “Питання охорони праці надважливі, ми завжди приділяємо цьому напрямку особливу увагу. Адже це не просто елемент діяльності, це безпека і життя людей. У держлісгоспах Волині 2025 працівників. За останні 5 років у реалізацію завдань з охорони праці держпідприємства області вклали 65 млн грн. В середньому в рік – понад 12 млн грн”.

Нова воєнна реальність – нові виклики. Тому форум націлений на такі заходи і завдання, які здатні мінімізувати витрати. У ньому поєднані навчання щодо роботи на шляху до нульового травматизму та особливості праці у військовий час.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: