10:17, 27 Жовтня 2019

На Волині відбулись змагання з легкоатлетичного кросу

23 жовтня у Ковелі в міському парку культури і відпочинку ім. Л. Українки відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат навчальних закладів міста в залік спартакіади 2019-2020 навчального року.

Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

У протиборстві брали участь спортсмени з медичного та промислово-економічного коледжів, центру професійно-технічної освіти. 14 юнаків та 13 дівчат долали дистанції в 1000 та 500 метрів відповідно.

В особистому заліку змагань серед хлопців третє місце виборов Анатолій Шворак, друге — Роман Новосад, а переможцем став Сергій Кричук.

Серед дівчат третє місце здобула Тетяна Коренга, друге — Анна Лазарчук, перше — Вікторія Казьмірчук.

У загальнокомандному заліку перемогу святкували спортсмени промислово-економічного коледжу в активі яких 904 очки, друге місце — у представників центру професійно-технічної освіти – 768, а третє – у команди медичного коледжу – 464 очки.