20:52, 17 Вересня 2020

На Волині вдосконалять гендерний паспорт області

Про реалізацію на Волині проекту «Просування гендерної рівності та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» йшлося в рамках робочої зустрічі із представниками проекту та заступником голови Волинської обласної державної адміністрації Олександром Троханенком.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Цей проект реалізовується у чотирьох областях України: Волинській, Херсонській, Сумській та Чернівецькій. Зокрема, у рамках зустрічі обговорювали ситуацію щодо просування гендерної рівності безпосередньо у Волинській області.

Метою проекту є досягнення результатів у сфері забезпеченні гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок шляхом інтегрування принципу гендерної рівності та зобов’язань щодо прав людини жінок у реформу децентралізації в Україні.

«В подальшому ми допоможемо зробити хороший гендерний паспорт вашої області та ОТГ. Такий паспорт був уже створений у 2018 році, але ми плануємо його оновити та зробити більш ширшим і повнішим. Тобто проаналізуємо кожен аспект який пов’язаний із гендерною дискримінацією, наприклад, такий як ринок праці чи економічний розвиток, – зазначила керівниця проекту Нургуль Асилбєкова, – також ми хочемо, щоб результати децентралізації однаково впливали як на чоловіків так і на жінок. У Волинській області чудовим прикладом результатів нашої роботи є Смолигівська громада».

До слова, у рамках візиту відбувся семінар «Стратегічне планування місцевого соціально-економічного розвитку, засноване на дотриманні прав людини та гендерній рівності», де переглядалися можливості регіональної стратегії розвитку, а також прогнозних та програмних документів пілотних громад в контексті прийняття державної стратегії регіонального розвитку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: