15:25, 18 Грудня 2019

На Волині в ході земельних торгів вартість ділянки зросла у шістнадцять разів

На Волині у грудні 2019 року вже відбулося одинадцять земельних аукціонів з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Про це інформує прес-служба ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Учасники торгів придбали право річної оренди на 29 наділів загальною площею 648,2 га. Щороку бюджет отримуватиме 1,6 млн грн.

Так, в ході аукціону, що відбувся 11 грудня, право оренди на земельну ділянку у Турійському районі, площею 20 га, придбали за 150 тис. грн./рік, при стартовій ціні у 8,9 тис.грн. Конкурентні торги підняли вартість наділу у 16 разів, з 8% до 135% від нормативної грошової оцінки.

Зараз у Волинській області до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу права оренди з аукціонів внесли 633 наділів загальною площею 8914,7 га.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: