20:49, 27 Лютого 2023

На Волині у січні сплатили майже 222 мільйони гривень ПДВ

Січневий внесок  волинських платників ПДВ до держбюджету – 221,6  мільйона гривень податку на додану вартість. Показники сплати ПДВ в області у січні 2023 року на 23,2 мільйона гривень перевищують прогнозовані надходження. 

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, перший місяць нового фінансового року продемонстрував належне сумління і відповідальність волинського бізнесу у виконанні податкових зобов’язань.  Зі свого боку фахівці ДПС в області забезпечили якісний податковий супровід та адміністрування податку на додану вартість, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Як і торік, порада податкової служби платникам ПДВ сьогодні – уважно підходити до питання вибору бізнес-партнерів. Від ділової репутації контрагентів залежить результат реєстрації податкових накладних. Сумнівні господарські операції, що мають ознаки ризиковості, однозначно потрапляють під прискіпливий аналіз та не залишають шансів на реєстрацію податкових накладних», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець наголосив, що сучасні інформаційні технології, впроваджені в процес обслуговування платників, дозволяють надзвичайно швидко виявляти потенційні ризики. Водночас оцінка діяльності платника на наявність ризиків виключає суб’єктивний чинник, оскільки відбуваються в автоматичному режимі, а дистанційне звітування платників ПДВ і дотримання податківцями законодавчих вимог під час опрацювання отриманої від платників інформації запобігають корупційним проявам.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: національна безпека та оборона вимагають належного фінансового забезпечення. Країна здатна ефективно протидіяти ворогу за умови стабільних бюджетних надходжень і зразкової податкової дисципліни всіх платників податків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: