18:20, 17 Вересня 2020

На Волині у другому кварталі 2020 року легальне робоче місце мали понад 175 тисяч осіб

Відповідно до даних поданої працедавцями звітності за формою 1-ДФ за другий квартал 2020 року на Волині 155536 офіційно працевлаштованих громадян. Окрім того, про нарахований податок на доходи фізичних осіб звітуються 19542 підприємців-фізичних осіб.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, на Волині у другому кварталі 2020 року офіційне робоче місце мали 175078 громадян.

«Кожен працедавець має обов’язок перераховувати до бюджету так звані зарплатні податки, що справляються із доходів найманих працівників. Саме від позиції працедавця залежить не лише стан наповнення бюджету, а й соціальний захист працівника у разі настання страхового випадку. Це повинен врахувати кожен керівник чи власник підприємства, який наймає громадян для участі у бізнес-проектах», — звернула увагу працедавців транспортної галузі – учасників семінару у Луцькому міському центрі зайнятості завідувачка сектору прес-служби, інформаційної політики та адміністрування субсайту Головного управління ДПС у Волинській області Олена Нікотіна.

Посадовець зазначила, що закон передбачає обов’язкове подання звітності кожним працедавцем про нараховані зарплату, податки та кількість задіяних у виробничому процесі осіб.

«Тобто, порушуючи закон, працедавець не лише створює ризики для наповнення бюджету, а позбавляє гарантованого державою соціального захисту своїх працівників. До речі, у транспортній галузі водіями не можуть працювати особи за умовами цивільно-правового договору», — зазначила Олена Нікотіна.

Довідково: за даними звітності за формою 1-ДФ, що надійшла для опрацювання фахівцями ДПС, середня зарплата у працівників транспортної галузі в області у другому кварталі 2020 року склала 5,1 тисячі гривень.

Тим часом, загалом середня зарплата найманих працівників в області – 8,4 тисячі гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: