20:25, 20 Січня 2021

На Волині торік сплатили понад 2,2 мільярда гривень податку на додану вартість

За підсумками 2020-го року на Волині до держбюджету сплатили 2,225 мільярда гривень ПДВ. Таким чином, за підсумками року зафіксували ріст сплати ПДВ на 32,6 відсотка.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Волинській області.

Саме завдяки якісній протидії схемам мінімізації в області до держбюджету спрямували на 547 мільйонів гривень ПДВ більше, аніж у 2019 році. Ріст сплати ПДВ на понад півмільярда гривень – показник ефективності адміністрування податку на додану вартість фахівцями податкової служби краю, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Наша протидія сумнівним оборудкам шляхом блокування ризикових господарських операцій – дієвий механізм боротьби з тіньовою економікою. Як результат, легальний бізнес отримує кращі умови для власної діяльності та збільшує обсяги продажу, а бюджет – додаткові надходження», –  зазначає очільниця волинських податківців Світлана Савчук.

Як запевняють у Головному управлінні ДПС у Волинській області, винятково електронний формат взаємодії з платниками ПДВ дозволяє швидко та якісно опрацьовувати подані документи та своєчасно запобігати формуванню фіктивного податкового кредиту.

«Мета податкової служби – захист інтересів чесного бізнесу, оскільки саме підприємства реального сектору економіки наповнюють бюджети усіх рівнів. Застосовуючи сучасні технологічні рішення в процесі податкового супроводу, наприклад Систему моніторингу оцінки ризиків, ми прагнемо створити більш сприятливі конкурентні умови для сумлінного бізнесу», – підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: протягом січня-грудня 2020 року волинському бізнесу відшкодували майже 599 мільйонів гривень ПДВ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: