18:27, 02 Лютого 2021

На Волині торік громади отримали 116 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

За підсумками 2020 року на Волині сплатили 116 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплаченого юридичними та фізичними особами податку на нерухомість в області на 15,9 відсотка перевищує показники 2019 року.

Серед чинників, що сприяли залученню надходжень податку на нерухомість, у Головному управлінні ДПС у Волинській області називають належний рівень взаємодії між фахівцями ДПС та органів місцевого самоврядування та активне інформування громадян про обов’язок сплачувати податок на нерухоме майно.

Оскільки податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухоме майно фізичні особи отримуватимуть згодом, у податковій службі краю звертають увагу громадян на важливості задекларувати доходи, якщо торік вони продавали нерухоме майно.

Щоб подати Річну податкову декларацію про майновий стан і доходи не обов’язково відвідувати державну податкову інспекцію.

На веб-порталі ДПС цілодобово працює Електронний кабінет, за допомогою якого відзвітуватися про отримані у 2020 році доходи можна без візиту до податкової служби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: