18:23, 23 Березня 2023

На Волині судитимуть членів ОЗГ, які виготовляли та збували контрафактний алкоголь

Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у розслідуваному детективами Територіального управління БЕБ у Волинській області кримінальному провадженні щодо організованої злочинної групи, яка здійснювала незаконне придбання, зберігання, транспортування з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту етилового, придбання, перевезення, зберігання з метою використання при продажу товарів підроблених марок акцизного податку у великому розмірі (ч. 3 ст. 199, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

За даними слідства, п’ятеро громадян на Волині організували роботу цеху із незаконного виробництва, зберігання та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв із підробленими марками акцизного податку.

У подальшому незаконно виготовлену підакцизну продукцію реалізовували на території Волинської області.

Під час санкціонованих судом обшуків виявили та вилучили близько 1500 пляшок незаконно виготовленої алкогольної продукції, понад 11 000 підроблених марок акцизного податку, а також знаряддя для її незаконного виготовлення.

Далі – слово за судом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: