19:26, 11 листопада 2019

На Волині судили чоловіка, який намагався незаконно переправити через кордон України громадянку Афганістану

Підданому Нідерландів не вдалося переправити через державний кордон України громадянку Афганістану.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Шацький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури та 48-річним підданим Королівства Нідерланди, який незаконно переправляв через державний кордон України до Республіки Польща громадянку Ісламської Республіки Афганістан.

Прибувши в Україну 19 жовтня 2019 року й маючи при собі паспорт громадянки Нідерландів, чоловік зустрівся у Києві із жінкою, яку бажав на кордоні видати за власницю паспорта. У столиці спритник вирішив питання про поставлення у паспорті відмітки про в’їзд жінки в Україну.

Наступного дня вони разом автомобілем вирушили до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» й у ніч на 21 жовтня намагалися виїхати у Польщу.

Проте під час проходження паспортного контролю ці незаконні дії були припинені інспекторами відділу прикордонної служби «Римачі» Луцького прикордонного загону.

Підданий Королівства Нідерланди визнав свою винуватість у незаконному переправленні особи через державний кордон України та щиро розкаявся у скоєному.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості й призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 8500 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: